DUŻE POWIERZCHNIE W KRÓTKIM CZASIE

O firmie

Przedsiębiorstwo „TRESOR” powstało w 1996 roku.
Naszym kontrahentom oferujemy usługi kompleksowego wykonania posadzek, układania płytek podłogowych, okładzin schodów oraz ścian z elementów marmurowych, granitowych, konglomeratów oraz terrazzo.

Specjalizujemy się ponadto w układaniu posadzek przemysłowych z płytek ceramicznych metodą wibracyjną (Rüttelverlegung).

Naszym atutem jest jakość, terminowość, duże zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie zawodowe oraz sprawność. Dodatkowo oferujemy całkowitą dyspozycyjność i fachowe doradztwo w trakcie przygotowania i realizacji inwestycji.

Oferujemy układanie płytek podłogowych nowoczesną metodą wibracyjną, która doskonale sprawdza się na dużych, przemysłowych powierzchniach..

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich będących pod presją czasu, potrzebujących solidnego wykonania posadzki z płytek w bardzo krótkim terminie. Dzięki układaniu płytek metodą wibracyjną , metodą wibroprasowania możecie teraz odetchnąć z ulgą , ponieważ układamy płytki bardzo szybko. Jedna brygada potrafi dziennie ułożyć średnio około 200m2 posadzki z płytek

Na naszym liczniku jest już ponad 500 tys. m2 wykonanych posadzek z płytek w ponad 1000 obiektach.

Radzimy nie tylko przy wyborze, ale także pomagamy decydować o tym, która metoda układania jest najlepsza w Waszym przypadku, aby mieć mało przestojów i jak najlepsze efekty wykonanej posadzki. 

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami w branży produkcji płytek ceramicznych czy gresowych. 
Jesteśmy partnerem Mapei realizującym zlecenia na produktach tej firmy. 

Możemy towarzyszyć Państwu poprzez naszą kompetentną wiedzę w kompleksowej realizacji projektu posadzki. Nadzór ma uprawnienia budowlane.
Naszym głównym obszarem realizacji posadzek z płytek jest teren całej Polski.

Jeśli interesuje Państwa najwyższej jakości posadzka z płytek, prześlijcie nam zapytanie, a my zajmiemy się niewiążącą ofertą dla Was.

Zaufajcie naszemu doświadczeniu!
Wasz zespół TRESOR